Cennik stron internetowych

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy w sieci. Zadbaj o przejrzystość oferty i optymalizację pod wyszukiwarkę Google bo to dzięki niej znajdą Cię Twoi przyszli klienci.

Pytania i odpowiedzi

Pakiet graficzny? Logo?

Im wyższa ocena tym więcej czasu grafik poświęci na przygotowanie wstępnej wersji strony www lub loga firmy.

Wynik Page speed?

Sprawdzamy w nim wynik oceny naszej strony pod kątem wydajności. Jest to jeden z głównych czynników przy pozycjonowaniu strony www. Wynik otrzymujemy w skali od 0 – 100. Gwarantujemy wynik powyżej 85 na dobrych serwerach typu mydevil, linuxpl lub hitme.

Pakiet social media

1: Założenie i podpięcie Facebooka do strony www

2: to samo co 1 pakiecie + dodanie firmy na Google Maps

3: to samo co 2 pakiecie + zdobycie 100 fanów na start!

Podpięcie FB GSC GA

FB: dodanie odnośnika na stronie www do Państwa fanpage na Facebooku. W pakiecie Start 6W podpinamy również facebook piksel! GSC: Google search console – aby strona była widoczna jak najszybciej w wyszukiwarce Google. GA: Google analytics – rozbudowane narzędzie do analityki naszej strony. Dowiemy się m.in ilu użytkowników było dzisiaj na naszej stronie oraz skąd przybyli

Pozycjonowanie w pakiecie

Otrzymujesz bezpłatnie na okres 1 miesiąca pozycjonowanie swojej firmy o wartości 1089zł! Dzięki czemu możesz Już w pierwszym miesiącu znaleźć się w TOP10 w wynikach wyszukiwania! Dostępny jedynie w pakiecie W6 lub można osobno zamówić pod tym linkiem

N

Zajrzyj nasze portfolio!

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Staramy się sumiennie wprowadzać wszystkie Państwa projekty ku 100% zadowoleniu.

Adam Jasiński

2beecomers