Sklep Prestashop bez abomanetu

Sklep online bez opłat oparty o najnowszą wersję Prestashop, poniżej najważniejsze informacje dotyczące pakietów. Pod cennikiem znajdziesz omówienie.

Możesz dodać każdą hurtownię Dropshipping! Pierwsza hurtownia koszt 500zł netto – każda kolejna koszt 150zł. Opłata jednorazowa.

Elastyczny plan! Możesz wymienić modyfikację z jednej na inną i otrzymać niższą cenę!

Cena Prestashop – Cennik

Utrzymanie sklepu Prestashop

Poniżej umówienie poszczególnych zagadnień związanych z cennikiem. Jeśli chcesz połączyć niektóre elementy jak np. Podstawowy sklep i integracje MAX nie będzie problemu! Skontaktuj się z nami.

Koszty utrzymania sklepu

Koszty utrzymania sklepy za oprogramowanie mogą wynieść 0zł, ale w każdym pakiecie musimy liczyć się z dodatkowymi opłatami niezależnymi od nas jak:
– Koszt domeny (rejestracja za pierwszy rok 12zł odnowienie co roku 50zł).
– Hosting w zależności od wybranego dostawcy lub można skorzystać z naszego serwera.

Koszty Podstawowy i Alle – 150zł/rok do 10 GB SSD
Koszty Max PS i Enterprise – 200zł/rok powierzchnia elastyczna, nawet do 20GB.

Wsparcie techniczne

Wsparcie technicznie oznacza priorytetowe usuwanie usterek związane z Państwa sklepem. Usterki mogą wystąpić z powodów różnych przyczyn niezależnych od nas jak np. zmiana na Państwa hostingu, zmiany w Google, czy infekcja przez hakerów itd. Po upływie wsparcia technicznego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowej i pomożemy z każdą usterką od 48h do 72h w wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć. Jedynie z aktywnym wsparciem technicznym naprawiamy każdą usterkę w przeciągu maksymalnym 48h. Zgłoszenia z aktywnym wsparciem przyjmujemy mailowo jak i telefonicznie.

Allegro - Pełna integracja

Pełna integracja allegro z Twoim sklepem! Zamówienia z allegro pojawią się w Twoim panelu sklepowym.
Stany magazynowe synchronizują się pomiędzy allegro i Twoim sklepem.

Możliwość wystawienia nawet 500 aukcji na raz za pomocą kilku kliknięć myszką!

W Pakiecie Alle integracja allegro jest płatna dodatkowo rocznie 250zł lub za jedno razową dopłatą 200zł otrzymujemy dożywotnie wsparcie w zakresie inegracji naszego sklepu z allegro.

Sklep i hurtownia w jednym

Możliwość wyłączenia widoczności cen dla nie zarejestrowanych i potwierdzonych klientów biznesowych

Indywidualne ceny dla każdego hurtownika

Możliwość stworzenia pliku XML dla innych sklepów, dzięki czemu kontrahenci szybko pobiorą Twoją aktualną ofertę w raz z cenami, stanami, zdjęciami, opisami i innymi niezbędnymi informacji.

Pełny automat do sprzedaży B2C i B2B.

*Wygląd sklepu standard itd.

Im wyższa liczba przy pakiecie szablonu tym większa liczba czasu poświęconego przez grafika na dostosowanie wyglądu pod wytyczne nadesłane przez Państwa.

*** Certyfikat SSL

W każdym pakiecie oferujemy instalację certyfikatu SSL gratis. Jeśli wybiorą Państwo nasz serwer bez problemu zostanie zainstalowany bez dodatkowych opłat rocznych czy też miesięcznych. jeśli Państwa hosting obsługuje automatyczny  certyfikat SSL Let’s Encrypt to również zapewniamy jego prawidłową instalację i konfigurację w sklepie.

** Dodatkowe integracje sprzedaży

Standard: Nowy format Ceneo.pl, Sklepy24, Nokaut, Oferciak, Okazje info, Szoker Skąpiec i inne, które korzystają z formatu ceneo.
PRO: Wszystkie co w Standard i dodatkowo: Nowy format Ceneo.pl (bez mapowania) , Google merchant, Facebook ADS, Domodi/Homebook, Arena, Emag Marktetplace, Aleo, Media Expert, Morele.net, Meble.pl, La moda,
MAX:  Wszystko co w MAX i Standard oraz dodatkowo: Idealo, 1But, Carrefour, Alani, Empik i inne. Dodatkowo w planie MAX możłiwość edycji wysyłanych produktów po:
– Cena minimalna/Cena maksymalna
– Eksport dodatkowych obrazów
– Modyfikator ceny przed przesłaniem
– Wiele innych dodatkowych funkcji.

Social media

Dodatkowo od pakietu Alle otrzymasz:
FanPage swojej firmy na pierwszej stronie
Google maps wizytówkę na sklepie
Od Pakietu MaxPS dodatkowo:
– Profil instagram w raz z modułem najnowszymi zdjęciami na pierwszej stronie!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?