cena prestashopPrestashop Cena sklepu internetegowego

Cena prestashop samego oprogramowania kosztuje… 0zł! Ten dedykowany system CMS dla sklepów internetowych jest udostępniany na licencji GPL i nie jest pobierana żadna opłata, dodatkowo jest to open source, gdzie mamy pełny dostęp do kodu sklepu i możemy edytować każdy pojedynczy plik (opcja za którą tęsknią posiadacze sklepów w modelu SaaS).

Za co płacimy agencji prestashop?

Płacisz dokładnie za doświadczenie danego developera. Za niemarnowanie swojego cennego czasu. O ile jest masa instrukcji i filmów w sieci to zawsze nawet najprostsze rzeczy z punktu widzenia developera mogą być trudne dla przeciętnego człowieka.

Nie popełnisz błędów początkującego nowicjusza np. wybierając kiepski serwer pod prestashop. Zdradziliśmy w jednym wpisie jaki hosting używamy do tego świetnego CMSa. Wydajny serwer to podstawa pod Seo i optymalizację. Dość często ludzie kierują się rozmachem w reklamie i marketingu danej serwerowni niż jej parametrami. Jeśli nie masz jeszcze wykupionego serwera to zajrzyj proszę do tego wpisu „Jaki hosting wybrać do prestashop 1.7 1.6”

Prestashop cena instalacji

O ile uda się Ci przejść przez instalację bezproblemowo to teraz zacznie się dopiero przygoda. Czeka Cię podłączenie operatora szybkich płatności, ustalenie dostawy i jej kosztów, szablon, „kochane RODO” i wiele więcej. Możesz próbować na własną rękę lub zlecić to nam. Posiadamy w swojej ofercie instalację Prestashop podstawową od 100zl jak do zaawansowanej w kwocie 300zl. Zobacz pełną ofertę pod tym linkiem Instalacja prestashop 1.7

Szablon prestashop

Tutaj również możesz wpaść na minę, jednak jeśli masz zaufanego developera, który przerobił setki godzin i podpowie Ci jaki szablon wybrać. Wybór szablonu może być kluczowy dla rozwoju sklepu. Jedne mają wbudowane, fajne dodatki jak integracja z FB, Instagramem lub sam blog. Niektóre szablony są tak okropnie zoptymalizowane, że Twój klient szybciej zaparzy kawę i ja wypije niż zdąży przejść do ostatniego kroku w koszyku.

Szablon możesz zakupić z oficjalnego marketu lub u jednego z pośredników np.

Themeforest /envato
TemplateMonster
Leotheme (specjalna zniżka partnerska)
Zakup, instalacja prestashop, instalacja szablonu i tłumaczenie w super cenie.

(Oferta wkrótce)

Cena Prestashop u agencji jest również zależna od dodatkowych modułów i usług, które wdroży i wykona dla Ciebie agencja.
Szukasz firmy która wdroży dla Ciebie od A do Z sklep bez abonamentu Prestashop? Napisz lub zadzwoń w zakładce kontakt lub spójrz na naszą ofertę pod tym linkiem.

Korzyści, ale i wady z Prestashop nad innymi systemami.

  • Otwarty kod, osobiście lub przez wybranego developera możemy zmienić każdy plik w sklepie. Nie musimy płacić z góry jednolitej stawki np. 300zł/h jak w przypadku sklepów w modelu Saas.
  • Społeczność – znajdziemy masę grup na FB i for na których otrzymamy pomoc odnośnie naszego problemu lub obsługi presty.
  • Market z dodatkami w niskiej cenie. Zazwyczaj nie przekraczającej 100 euro.
  • Bezpłatne aktualizacje.

Wady:

  • Zlecając agencji płacimy wyższą opłatę na start, jednak zwolnieni jesteśmy z abonamentu rocznego.
  • Popularność presty – mogą być wyszukiwane luki w bezpieczeństwie, które są jednak szybko łatane.
  • Bez „znajomego” developera mogą być trudności z konfiguracją zakupionych modułów.

Podusmowanie