Marketing Internetowy

Rozpoczynając lub już prowadząc biznes zaczynamy myśleć o płatnym marketingu. Nie trać budżetu i czasu na bezsensowny marketing

Co wykonujemy?

Wszystkie czynności przed jak i po sprawnym marketingu w sieci. Przygotowanie witryny -> prowadzenie kampanii -> raportowanie.

Optymalizacja witryny

Przed rozpoczęciem działań wykonujemy szereg działań optymalizujących Państwa witrynę.

Nanosimy poprawki i zmiany

Po weryfikacji witryny przechodzimy już do działań!

Plan działania

Przygotowanie planu działań marketingowych i wstępny kosztorys.

Burza mózgów

Przedstawiamy plan oraz rozmawiamy o pierwszych działaniach marketingowych

Raport

Sporządzamy na bieżąco raport z przeprowadzonych kampanii w internecie

Analiza

Po analizie proponujemy nowe rozwiązania/sugestie/zmiany i wyciągamy wnioski z obecnych.

Kanały promocje

Jakimi kanałami docieramy do Twoich potencjalnych kllientów? W zależności od branży i posiadanego budżetu staramy się przygotować jak najlepszą ofertę.

Stosujemy strategię specjalnie dobraną do Państwa branży

  • Google Ads / Merchant Center
  • Facebook Ads / Instagram
  • Szeroko pojęte SEO
  • Inne – niestandardowe działania marketingowe

1250+

Sukbrybentów. Dowiedz się pierwszy o nowych wiadomościach z świata ebiznesu. Nie wysyłamy Spamu. Wysyłany raz w tygodniu spis

Marketing internetowy dla małych i średnich firm

Zaczynając lub prowadząc działalność musimy mieć przemyślany marketing firmy, który zapewni nam przypływ nowych klientów. W zależności od branży mamy dostęp do wielu metod i narzędzi pozyskiwania klientów. Marketing i reklama dla firm jest nierozłącznym elementem strategii, która pozwoli nam na jeszcze lepsze pozyskiwanie nowych odbiorców. Przed każdym planem powinniśmy zastanowić się jaki jest nasz cel. Później obieramy już plan działania i wdrażamy go w życie.

Gdzie najlepiej reklamować usługi lub produkty? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Należy sprecyzować pytanie – czy należy nam na reklamie ogólnopolskiej czy lokalnej? Liczą się dla nas zakupy na sklepie, budowanie bazy klientów czy telefony do firmy. Czy wiesz, że 4 firmy docierają do ponad 70% populacji ludzi na świecie? Jest to oczywiście Google z swoją wyszukiwarką i youtubem. Facebook i wykupiony przez niego Instagram. Twitter po którego sięga coraz więcej ludzi w Polsce oraz sklep Amazon, który pozwala sprzedawać również swoje produkty na całym świecie.

Ostatnie projekty

Poniżej znajdują się ostatnie trzy projekty nad którymi pracowaliśmy. Listę staramy się uzupełniać tak często jak tylko mamy na to czas .

Design Agency

Curabitur placerat leo leo, id ultrices

Corporate Landing

Curabitur placerat leo leo, id ultrices

Non-Profit Website

Curabitur placerat leo leo, id ultrices

Częste pytania i odpowiedzi

Optymalizacja witryny, czego dotyczny?

Dokładamy wszelkich starań, aby witryna promowana przez nas była jak najbardziej przyjazna odwiedzjącym jak i wyszukiwarce Google.

Stracę zmiany wprowadzone w serwisie?

Jeśli zechcą Państwo przerwać lub zatrzymać chwilowo współpracę to nigdy jak większość firm nie usuwamy dotychczasowej pracy w Państwa sklepie lub stronie www.

Czego używacie podczas pracy?

Każde zlecenie jest inne. Zawsze wybieramy narzędzia pracy adekwatne do zlecenia. Jeśli SEO to m.in Majestic, Ahrefs. Niezmienna zostaje tylko zawsze poranna i południowa filiżanka kawy.

Czy podczas działań SEO mogę wyłapać filtr (bana)?

Nie. Wszystkie działania marketingowe i pozycjonowanie prowadzimy zgodnie z polityką i regulaminem danego serwisu. Nie narażamy naszych klientów na trwałe wykluczenie z wyszukiwarki lub portalu reklamującego naszą witrynę www.

Kiedy otrzymam raport?

Raport otrzymują Państwo zawsze na koniec okresu rozliczeniowego lub tygodniowy raport wykonanej przez nas pracy.

Rozpoczynamy pracę?

Przejdź na podstronę z linku poniżej (niebieski button) i wypełnij niezobowiązujący formularz na który odpowiemy najszybciej jak to możliwe!