Integracja Prestashop z hurtownią rolmar API

Integracja polega na pełnym połączeniu sklepu Internetowego z hurtownią Rolmar – Dystrybutorem m.in markowych  części do maszyn rolniczych m.in Ursus, Waryński i Polmo.

API obejmuje:

  • Synchronizację zamówień. Zamówienia złożone w sklepie widnieją w panelu zamówień na hurtowni.
  • Pobranie produktów.
  • Synchronizację stanów magazynowych.
  • Bieżąca aktualizacja produktów (opisy, zdjęcia, tytuły).
  • Automatyczne dodawanie nowych produktów.
  • Pobranie drzewka kategorii udostępnionych przez Rolmar.

Dzięki naszej integracji uzyskają Państwo w pełni automatyczny sklep, który pozwoli zaoszczędzić czas. Skróci jego obsługę do minimum.

W hurtowni Rolmaru znajduje się ponad 14 000 produktów gotowych do sprzedaży w modelu dropshipping. Nie musimy posiadać własnego magazynu ani kupować towaru w ilościach hurtowych. Rozliczane wszystko jest na podstawie sprzedaży z danego zamówienia. Jest to bardzo wygodne przy sprzedaży przez internet, gdy nie posiadamy zbyt dużego kapitału na start.

Jedną z zalet połączenia się z wymienioną hurtownią jest na pewno polityka cenowa. Każdy sprzedający ma jednolite ceny co konkurencja. Nie musimy walczyć ceną z innymi sprzedawcami.

Integracja Rolmaru z Prestashop

Prestashop jest wolnym oprogramowaniem i bezpłatnym. Do jego postawienia i w pełni skonfigurowanego sklepu będziemy potrzebować agencji lub jeśli mamy wolny czas możemy próbować sami w pełni skonfigurować działający sklep. Cena za integrację z Rolmarem wynosi 4 500zł netto. Do tego należy doliczyć postawienie sklepu w cenie 5 000zł. Czas potrzebny dla nas to około 2 tygodni.

W prestashop nie płacimy abonamentu miesięcznego ani rocznego. Jest jedynie jednorazowa wpłata. W zależności jakich integracji potrzebujesz, dokonujesz wpłaty raz. Płatność za prowadzenie sklepu wynosi koszt roczny hostingu ~200zł + domena 45zł co roku.

Jeśli interesuje Cię sklep w pełni połączony z Rolmarem skontaktuj się z nami.