Jak dostać 400zł do Lidla

Supe oferta jak otrzymać 400zł do lidla. To proste. Na cały proces poświęcisz ok 30 minut – stawka 400zł za 30 minut czasu? Trzeba korzystać. Aby uzyskać kwotę 400zł na wydanie w Lidlu niezbędne jest założenie konta bankowego i wygenerowanie darmowej karty kredytowej. Oferta jest skierowana tylko dla nowych klientów!

Wchodzimy na stronę banku Citi Simplicity

Krok 1 – Karta kredytowa od Citi Simplicity

Po przejściu na stronę widzimy krok 1 i link do złożenia wniosku. Niezbędne będzie przesłanie wyciągu dochodów z ostatnich 3 miesięcy do wymienionego banku. Wszystko załatwimy online bez potrzeby wizyty w placówce. Kartę otrzymamy bezpośrednio na nasz adres pocztowy. Za kartę zapłacimy 0zł!

Cytując tekst (skopiowany podczas zakładanie przez ze mnie wniosku)

Krok 2

Udało się się nam już złożyć wniosek o kartę. Teraz najwygodniej dla nas będzie pobrać darmową aplikację w sklepie Google Citi Mobile. Jest to jeden z warunków otrzymania bonusu. Musimy się przynajmniej raz zalogować na aplikacji. Później możemy ją usunąć. Jeśli nie możesz się zalogować od razu – spokojnie. Zaczekaj, masz kilka tygodni na zalogowanie się.

Krok 3 – 400zł do Lidla już blisko

Otrzymujemy kartę i tu jest już ostatni warunek. Musimy używać karty. Wykonać nią musimy zakupy za minimum 2000zł w ciągu 3 miesięcy. Korzystajmy z niej w każdej sytuacji gdy płacimy w sklepie, na stacji paliwowej czy w internecie.

Nic nie jest tak naprawdę za darmo, ale przecież i tak jak już mamy używać karty w sklepach to fajnie jak by za te używanie nam płacili. Właśnie dlatego warto poświęcić te 30 minut i otrzymać bon o wartości 400zł.

Ja złożyłem już wniosek i czekam na kartę kredytową.  Brałem udział również w poprzednich akcjach i mam dzięki temu dodatni bilans. Jako głowa rodziny zawsze staram się korzystać z takich akcjci. Polepszam swój budżet domowy, a dodatkowa gotówka zawsze się przyda. Jako facet wiem, że Lidl ma super oferty na narzędzia dla początkujących majsterkowiczów. Zapewne właśnie kupię coś do mojego warsztatu.

Karta kredytowa od Simplicity i 400zł do Lidla to nie tylko super oferta, ale warto też wspomnieć o tym, że jest to najlepsza karta Polsce! Wygrywała czterokrotnie pod rząd w plebiscycie Bankier.pl  na najlepszą kartę roku.

Czekam właśnie aż żona wróci z pracy i założymy oboje – Wtedy suma zwiększy się dwukrotnie. Ja już podesłałem żonie link z tym artykułem.

Napiszcie na co warto wydać w Lidlu te 400zł lub 800zł.

Link jak by komuś u góry umknął do oferty: Link

400zł do Lidla