Szwecja i moda

Coraz popularniejsze zakupy w sieci sprawiły, że sklepy internetowe rosną jak grzyby po deszczu. W naszej wytwórni powstał również sklep internetowy z modą Butik Garoff. Ten sklep posiada szeroki asortyment głównie kurtek zimowych dla kobiet (tzw jackor dam). Kurtki dzielimy na te posiadające futro sztuczne lub prawdziwe. Wiadomo prawdziwe futro jest droższe od sztucznego. W asortymencie znajdziemy również informacje o sprzedaży także dodatków do kurtek, płaszcze zimowe i inne produkty związane z szwedzką modą.

Jak zacząć sprzedaż online w Szwecji?

Jeśli masz już gotowy sklep to jednym z pierwszych kroków jest wybranie i dodanie do sklepu operatora płatności. My postawiliśmy na klarnę. Są to szybkie i bezproblemowe zakupy coś na wzór naszego Payu. Posiadają także opcję płatność po 7,14,21 itd dniach. Jednym z najczęściej wybieranych operatorów jest właśnie klarna. Jest to super rozwiażanie, bo bardzo często ludzie kupują z odroczoną płatnością do 10 dnia miesiąca, czyżby na zbliżającą się wypłatę?

Moda w Szwecji na zakupy internetowe

W Szwecji jak i w innych krajach mieszkańcy oszaleli na punkcie sprzedaży internetowej. Często są to zamówienia na 3-4 pozycje. Musisz przygotować się też na zwroty, co jest niestety bolączką obecnie posiadaczy sklepów internetowych. Sam osobiście znam osobę, która zamawia i po 10 pozycji, a wybiera 1-2 a resztę zwraca do sklepu. Niestety ale tak to jest w życiu. Również tutaj bądźmy cierpliwi na klientów. Modne są pastelowe, delikatne kolory. Oczywiście też najczęściej wstawki w kurtki, kamizelki, kapcie z futra sztucznego. Świetnie to widać na tym przykładzie Jackor damm (kurtki damskie) co jest obecnie modne w tym pięknym,skandynawskim kraju.

Wskazówki przy otwarciu sklepu na skandynwaię

Warto mieć przygotowaną wersję angielską swojego sklepu, dlatego że Szwecja jest bardzo otwarta dla uchodźców (imigrantów ekonomicznych), którzy w większości posługują się językiem angielskim. Mając wersje angielską i szwedzką jesteś bliżej o krok do sukcesu. Kolejną wskazówką jest właśnie jawne wspieranie ekologii, równouprawnienia itd. To jest cały czas bardzo modne w Szwecji. Nie ważne w jakim kraju otwierasz sklep, pamiętaj aby ciągle się uczyć i poszerzać wiedzę o swoich odbiorcach.