Połączenie sklepu z hurtownią

Już postanowione Otwierasz sklep w prestashop w dropie (dropshippingu). Pomożemy i nakierujemy Cię na najlepsze rozwiązanie. Sklepy na prestashop w oparciu o drop budujemy już od 6 lat, dlatego więc nie skorzystać z naszego doświadczenia. Dropshipping to obecnie najlepsza i najkrótsza droga do rozpoczęcia handlu w sieci. Starujemy bowiem bez posiadania fizycznie magazynu. Potrzebujemy tylko od hurtowni oferty przygotowanej najlepiej w pliku XML lub CSV i możemy zacząć swoją przygodę. Więcej o dropshippingu pisaliśmy w tym Sklep Internetowy i dropshipping .

Jakie moduły Prestashop wybrać do dropshippingu?

Pokażemy Ci 3 sposoby połączenia sklepu online z hurtownią. Wady i zalety z każdego rozwiązania. Do Ciebie należy wybranie odpowiedniego narzędzia, które połączy Twój internetowy sklep z Prestashop.

Moduły i integracje hurtowni dropshipping i prestashop

Na rynku jest wiele sposobów/modułów do wykonania powyższego połączenia. Do Prestashop i moduły dropshipping stosujemy zawsze jedno z 3 sprawdzonych rozwiązań. Każde rozwiązanie jest od polskich twórców którzy również zapewniają wsparcie w języku polskim.

1. Moduł do integracji XML od x13.pl

Po zakupie na stronie x13 dostaniemy paczkę instalacyjną naszego modułu. Kilka kliknięć i integracja gotowa. Jaki minus jest tego rozwiązania? Moduł nie działa przy multisklepie.

Jeśli będziemy chcieli połączyć drugą hurtownię musimy zapłacić jednorazowo ~200zł.
Często korzystamy z tego rozwiązania, wsparcie również po zakupowe jest na wysokim poziomie. Po wygaśnięciu okresu supportu od x13.pl mamy możliwość napisania zgłoszenia, jednak jego czas rozpatrzenia jest dłuższy.

Zakupując przez nas integrację otrzymasz pomoc przy wgraniu całego modułu i ustawieniu prawidłowo zadań cron na serwerze za jedyne 49zł netto!

link do modułu

2. Moduł do integracji od prestashow.pl z rabatem -5%

Jest to bardzo rozbudowany integrator, gdzie musimy sami przesłać prawidłowo plik od hurtowni, nie wymaga on jednak wiedzy programistycznej a całe ustawienie nie wyjdzie nam dłużej niż jedna godzina. W cenie jednorazowej modułu możemy połączyć dowolną ilość hurtowni! W tym stworzyć multisklep (jeden panel zarządzania dla wielu sklepów pod różnymi domenami). Support darmowy trwa 3 miesiące, za kolejne miesiące musimy dopłacić.

link do modułu – wchodząc  tego linku rabat zostanie automatycznie naliczony!

Kod rabatowy:

3. Baselinker

Jest to potężne, zewnętrze oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży w sieci m.in też w allegro. Dzięki niemu między innymi połączymy sklep z hurtownią i zaimportujemy produkty do sklepu. Nie tylko zaimportujemy  do sklepu ale również możemy połączyć się z allegro, eBay, Amazonem i innymi pośrednikami sprzedaży.

Dodatkowo wyeksportujemy listę produktów do kampanii reklamowych w google, Facebook, Ceneo i innych serwisów. Minusem BS jest na pewno cena. Płacimy za niego miesięcznie zależnie od liczby wystawionych aukcji i zamówień.

Problemem może być również dla zwykłego użytkownika metoda połączenia sklepu prestashop z baselinkerem. Dla nowych klientów baselinkera oferujemy za darmo połączenie platformy z Prestashop.

Wystarczy podać adres email adamj240@gmail.com w adres polecającego i skontaktować się z nami. link do baselinker Podsumowanie Jeśli zamierzamy łączyć się tylko z jedną hurtownią to najlepszy będzie pierwszy wybór. Kilka hurtowni wybór drugi jest bardziej opłacalny. Jeśli szukamy potężnego, zewnętrznego narzędzia ułatwiającego sprzedaż na różnych kanałach to wybierz baselinkera.

Link do strony do założenia 14 dniowego, darmowego konta testowego.