Jak uzyskać niższą prowizję u jednego z lidera szybkich płatności Przelewy24 na start? Zaczynasz swoją przygodę z ebiznesem i marzy Ci się niższą prowizję za szybkie płatności? To dobrze bo możemy Ci pomóc obniżyć startową prowizję z 1.90% do 1.59%

Co to są Przelewy24

To obecnie jedne z najpopularniejszych operatorów szybkich płatności w Polsce. Przelewy24 są także dostępne na allegro, dzięki czemu zna je większość kupujących w Polsce. Dzięki Szybkim płatnościom możemy w błyskawiczny sposób otrzymać zapłatę za towar od kupującego. Środki następne są przelewane na nasze konto w banku. Przelewy24 posiada wszystkie niezbędne integracje m.in z Prestashop, woocommerce, magento 2. Operator jest również dostępny w popularnych sklepach na abonament typu shoper, redcart itd. O których m.in pisaliśmy tutaj Jak otworzyć sklep internetowy .

Niższa prowizja przelewy24

Zaczynając przygodę chcemy obniżyć jak najbardziej koszty związane z prowadzeniem biznesu. Niestety na start możemy otrzymać umowę na 1.9% prowizji w serwisie Przelewy24. Jako partnerzy serwisu możemy obniżyć ten „podatek” do 1.59%. Jest to bardzo proste należy zarejestrować się z poniższego linku.

Rejestracja w Przelewy24

Po wypełnieniu danych czekamy na odpowiedź mailową. Cała procedura rejestracji może wynieść około 7 dni roboczych.  Po aktywacji konta zostaje nam już jedynie uruchomienie ich na swoim sklepie internetowym. Tutaj mam też dobrą wiadomość.

Promocja na Przelewy24

Założyłeś konto z naszego linku? To Super, jako wieloletni pracownik pomogę Ci bezpłatnie połączyć Twoje konto Przelewy24 z Twoim sklepem internetowym. Napisz do mnie na dane podane w zakładce kontakt lub przez FB: Adam Jasiński