Cyber folks Kod rabatowy zniżka 10%

Szukasz kodu rabatowego do cyber folks? Dobrze trafiłeś. Posiadamy kod zniżkowy rabat – 10% na wszystkie oferty hostingu cyber folks.
Kod: 6HZO-U89N-E3JA. Ten nowoczesny i wydajny serwer możesz testować za darmo przez 14 dni. Bez żadnego obowiązku zapłaty po próbnym okresie.

Dlaczego tak chętnie polecamy właśnie ten hosting?
Dedykowany moduł przyspieszający i wspierający SEO naszego sklepu. Miedzy innymi sklepy opieramy o świetny CMS prestashop.

Sam moduł posiada wiele przydatnych innowacji jak

Innowacje

  • zmiana formatu zdjęć do webp.
  • Czyszczenie statystyk
  • Obsługa litespeed cache

Więcej o samym przyspieszeniu i zaletach hostingu dla prestashop pisaliśmy w tym wpisie „Optymalizacja Prestashop – Przyspieszamy prestę!”.

Strony www natomiast o Cms Wordpress również mają dedykowaną ofertę hostingu, który świetnie sprawdzi się nawet z najbardziej wymagającymi motywami i wtyczkami.
Nasza zniżka działa także na ten hosting i każdy inny!

Czy warto zastosować kod rabatowy do cyber folks?

Naszym zdaniem jak najbardziej, nawet do testów. Zainstaluj kopię swojego sklepu na subdomenie tylko dla siebie i testuj. Masz na to 14 dni. Nie musisz nic płacić, ani nie ciążą na Tobie żadne zobowiązania. Pamiętaj że po tym okresie testowym usługa zostanie zawieszona i stracisz dostęp. Kolejnym krokiem po upływie kilku tygodni będzie całkowite usunięcie konta. Warto nie zapominać i po testach lub przed końcem 14 dni opłacić fakturę wykorzystując kod  rabatowy: 6HZO-U89N-E3JA.

Kod znizkowy cyber folks

Kod zniżkowy Cyber folks – Ile mogę zaoszczędzić?

To zależy od wybranej oferty. Przy dużych planach może to być nawet 80zł oszczędności, a mniejszy plan to zniżka 30zł. Jaki plan wybrać? Na pewno taki, na którym pomieścimy nasz projekt przez pierwszy rok. Później możemy przejść na wyższy plan. Jeśli różnica w cenie 300 cz 700zł nie gra roli, warto zaopatrzyć się w jak najwyższą wersję hostingu. Pamiętajmy, że Cyber Folks oferuje już jedną zniżkę na start. Przedłużenie hostingu w kolejnym roku może być droższe! Zwróć na to uwagę, bo dla przykładu wersja ps_FLY kosztuje 599zł – kod rabatowy 10% Cyber folks pierwszy rok daje nam 539zł do zapłaty. W kolejnym roku ta cena wyniesie już 1199zł. Jednak hosting i sprawne, szybkie działanie naszej witryny to podstawowy elelement, dzięki któremu zarabiamy w sieci i nie powinniśmy oszczędzać.

Kod rabatowy: 6HZO-U89N-E3JA