Hosting dla Woocommerce? Podpowiemy jako agencja interaktywna, która postawiła kilkadziesiąt sklepów internetowych opartych o wordpress i Woocommerce. Skorzystaj z naszego doświawdczenia. Nie musisz jak my zjadać nerwów na migracjach i przenosinach stron www, bo poprzedni hosting okazał się klapą.

Hosting dla Woocommerce?

Woocomerce to bez wątpienia najbardziej znana wtyczka sklepowa, dostępna dla skryptu Wordpress. Na świecie działają na niej miliony sklepów internetowych, które często osiągając sukcesy na światową skalę. Dowodzi to temu, że na Woocomerce możemy stworzyć nie tylko wydajny, lecz także bezpieczny i atrakcyjny dla oka sklep internetowy. Dziś przyjrzymy się, gdzie aktualnie uzyskamy najlepszy hosting pod Woocomerce w Polsce. Zapraszamy!

Czego wymaga od nas wtyczka Woocomerce?

Na samym początku warto omówić wymagania wtyczki Woocomerce. Na dzień dzisiejszy wymaga ona wsparcia skryptu PHP w wersji powyżej 7.0, a także wersji Wordpress 5.5 bądź powyżej.  Oprócz powyższych wymagań technologicznych, Woocomerce wymaga od nas jeszcze szybkiego i stabilnego serwera. Najlepiej aby był on dostosowany pod względem swoich parametrów pod Wordpress a także Woocomerce. W tym wypadku mowa szczególnie o rodzaju dysku, na jakim będzie leżała nasza strona internetowa. Najlepiej aby hosting działał na ultraszybkich dyskach SSD, co zapewni najszybszą reakcję serwera, przez co opóźnienie naszej strony będzie wręcz minimalne i niedostrzegalne. Dlaczego aż tak szybki serwer jest nam potrzebny? Największym warunkiem jest oczywiście sukces w pozycjonowaniu, na który składa się w dużym stopniu szybkość ładowania naszego serwisu. Im bardziej zaawansowany sklep chcemy postawić na Woocomerce, tym bardziej musimy patrzeć na parametry naszego serwera. Jeśli mamy dużo elementów do wczytania, wtedy serwer a właściwie jego wydajność nabiera bardzo dużego znaczenia.

Gdzie znaleźć najlepszy hosting pod Woocomerce? Poznaj nasze Top 5!

Przeglądając aktualną ofertę hostingów, można trafić na jedną z bardzo ciekawych propozycji. Oferuję ją marka Cyber Folks. Mowa dokładniej rzecz biorąc o hostingu dedykowanym pod skrypt Wordpress oraz Woocomerce. Oczywiście posiada on najważniejszy parametr, czyli dysk SSD, na którym będzie funkcjonować nasza strona. Dodatkowo jest to hosting internetowy, który jest skrojony idealnie pod oba skrypty. Posiada on najnowsze wersje PHP, oraz baz MYSQL, skutkiem czego nasze skrypty będą ładować się także, zdecydowanie szybciej. W praktyce im wyższa wersja PHP, tym większy atut dla nas. Natomiast w Cyber Folks zawsze możemy liczyć na dostęp do najnowszych wersji programistycznych, co jest kolejnym, wielkim plusem.

1.Cyber Folks  (linuxpl) i oferta wp_FLY

Najnowsza serwerownia na testach. Jesteśmy zaskoczeni, jak dobra jest oferta wp_FLY. Zamówiliśmy najpierw darmowy okres testów na 14 dni. No i zostajemy z nimi na dłużej. Wordpress z Woocommerce działają wyśmienicie.

Kod rabatowy na -10%: 6HZO-U89N-E3JA

Strona www

2.MyDevil i Woocommerce

Serwerownia z górnej półki, która stawia swoje maszyny na uznanych na całym świecie serwerach Atman. Również możesz skorzystać z zakupionego okresu testowego na 14 dni. Po czym daję 90% szans, że przedłużysz umowę o kolejny okres rozliczeniowy. Właśnie tu możesz płacić miesięcznie, kwartalnie i rocznie za serwery.

kod: G6HG5MWKJE  20% zniżki na zakupiony serwer.

Strona www

3.Nazwa

Kiedyś nie polecaliśmy serwerów nazwy, home czy az, bo były po prostu kiepskie pod Wordpressa i Woocommerce. Teraz jednak gdy musieliśmy usiąść nad dokończeniem sklepu dla klienta, który miał już wykupiony serwer na nazwie zmieniliśmy zdanie. Co prawda cena jest wysoka, ale też jakość poszła z ceną w górę. Przyzwoite osiągi można wycignąć już przy pomocy jednej wtyczki optymalizacyjnej np. WP Fastest cache. To największa firma hostingowa w zestawieniu.

Strona www

Kod rabatowy (-20%): gq78-2979-9464


4.Hitme VPS i Wordpress

Teoretycznie najmocniejsza maszyna w zestawieniu z względu na to, że cały serwer jest nasz. Nie dzielimy go z innymi klientami serwerowni przez co mamy do dyspozycji całą maszynę. Jeśli mam być szczery, to nie zawsze bywało szybciej niż w Cyberfolku czy mydevil. Wielu klientów jest bardzo zadowolonych, ale są też tacy których migrowaliśmy na zwykłe serwery.

Strona www

5.Kylos

Budżetowa opcja w całym zestawieniu na skromniejszy portfel. Wcale nie odstaje wiele od powyższych serwerowni. Polecałem od momentu kiedy kilkanaście lat temu przeczytałem o nich w czasopiśmie komputerowym. Niestety odniosłem wrażenie że ,przyszedł laur konsumentów i pompowanie kasy w marketing. Zapominając o jakości. teraz znów widzę jak zyskuję na szybkości strony.

Strona www

Podsumowanie hosting dla WooCommerce

Pamiętaj, wybierając serwer pod sklep postawiony na Woo musisz niestety wykupić płatną opcję. Darmowa opcja na serwerownie się nie sprawdzi. Dalej, jeśli myślisz przyszłościowo, aby Twój sklep zarabiał, działał szybko itd. to niestety ale musisz zainwestować te kilkaset złotych rocznie na dobry hosting Woocommerce. Ta inwestycja zwróci Ci się w postaci zadowolonych klientów, którzy szybko zrobią zakupy, nie czekając 5-10s na załadowanie podstron. Oczywiście, jeśli szukaszodpłatnej pomocy przy zakładaniu sklepu na Woo napisz luib zadzwoń. Dane kontaktowe zawsze są w zakładce kontakt.