Kod polecający mydevil G6HG5MWKJE, dlaczego polecam mydevil swoim klientom? W życiu na testowałem się wielu hostingów. Zaczynam w wczesnych latach od hostingu z pierwszą i ostatnią literą alfabetu. Niestety po czasie jak wiele późniejszych testowanych i użytkowanych hostingów, które zyskiwały na popularności obierały kierunek rozwoju przeciwny do tego za który klienci zostali by z nimi na dłużej czyli więcej kasy w marketing, mniej na jakość usług oferowanych.

Hosting dla Prestashop i innych wymagających stron

Szukając w sieci natrafiłem na mydevil.net – cena nie jest najniższa, ale też nie jest najwyższa. Co najważniejsze nie ma pierwszych, promocyjnych opłat w wysokości 12zł za miesiąc/rok, a później FVAT przychodzi na 300-400zł. Nie. W mydevil mamy jasny cennik. Pierwszy rok np. 400zł kolejny 380zł, a 3 trzeci rok 360zł. Opisywałem szerzej pod tym linkiem jaki wybrać hosting dla Prestashop 1.7

Jasne ustalone warunki. To lubię najbardziej, żeby nie wpaść w jakąś nerwicę za rok z promocyjnego hostingu 2zł na miesiąc.

Mydevil przygotował również dobre zniżki na start, jeśli zakupisz usługę od polecającego otrzymasz 20% zniżki na pierwszą fakturę. Podpisuję się pod tym hostingiem zawsze na forach czy na grupach w serwisie facebook.

Kod zniżkowy mydevil

Kod rabatowy zniżkowy czy polecający wpisujemy w miejsce polecającego: G6HG5MWKJE

Jestem z nimi już 2 rok – czy leci 3 i mam wreszcie spokój. Serwer nie padł ani razu, może były padnięcia kilku minitowe w nocy, ale po prostu ich nie odczułem. Nie chcę mówić tutaj na wyrost, ale mam aktualne porównanie dla sklepu, który stworzyłem i wrzuciłem najpierw na mój hosting w mydevil, aby klient mógł sobie „poklikać” i przetestować. Później wrzuciliśmy już na serwer VPS klienta polecanej firmy (nie nazwa, ani innej serwerowni co łowi na marketing). Różnica w ładowaniu +/- 0.2s. Wspominam o sklepie, który posiada ponad 30 000 produktów.

Kod polecający mydevil G6HG5MWKJE

Jeśli szybko scrolujesz i nie miałeś ochoty czytać powyższego tekstu to ustawiłem wyżej kod zniżkowy w nagłówku. Szerokości w internecie i rozwoju własnego biznesu

Ważne. Jeśli zakupisz hosting test za kilka złotych na 14 dni, to przy kolejnej fakturze nie otrzymasz już zniżki.