szybkie płatnościBramka płatności Paynow

Nowa bramka płatności od mbanku zawitała na polski rynek, dodatkowo oferują bardzo korzystne warunki na start! Jest tylko jeden warunek, aby móc podpiąć płatności na swoim sklepie internetowym lub stronie www. Musimy posiadać konto firmowe w banku mBank.

Prowizja

Prowizja wynosi jedynie i tylko 0.95% od transakcji. Nie mamy tutaj jak w przypadku większości operatorów szybkich płatności stałej opłaty wynoszącej np. 30gr + prowizja w %. W bramce płatności od mBanku mamy jednie prowizję 0.95%

Integracje Paynow

Paynow ma przygotowane na start gotowe integracje z Prestashop, Woocommerce, Open Cart, więc nie musimy się martwić i dodatkowy koszt zbudowania wtyczki dla naszego sklepu. Za pewne z czasem pojawią się nowe platformy obsługujące Paynow.

Zalety Paynow jest na pewno szybkość otrzymanych środków na naszym koncie. U innych operatorów musimy najpierw wypłacić środki na nasze konto firmowe. Tutaj dostajemy je od razu na nasze konto i mamy je do dyspozycji od razu po wpłacie klienta.

Coraz częściej spotykamy się również z opłatą za założenie konta u operatora. W Paynow póki co rejestracja jest darmowa.

Sprawdź ofertę Konta firmowego w mBanku (link), więcej o Paynow dowiesz się po tym linkiem.

Najważniejsze informacje:

  • Wpłata na Twoje konto firmowe następuje od razu po zakończeniu transakcji
  • Nie musisz zlecać wypłat, ani czekać na nie. Dysponujesz od razu środkami na koncie
  • Prowizja to jedyny koszt usługi
  • Obejmuje to wszystkie transakcje

Podsumowanie

Nie mieliśmy jeszcze okazji testować nowego operatora płatności jako konsument dokonujący zakupu, również jako developerzy integrujący wtyczkę. Jeśli macie swoje pierwsze doświadczenia podzielcie się z nimi w komentarzach.

Sprawdź inne bramki płatności w katalogu online znajdującym się pod tym linkiem (BsMarket.pl)