Szukasz odpowiedniego serwera pod Divi? Zjadasz zęby na optymalizacji, a dalej wskaźniki na czerwono? Poznaj nasze TOP 5 serwerów, dzięki którym Twoja strona będzie szybka jak błyskawica. A w pięknym builderze Divi postawisz swoją stronę lub klientom. Jako Agencja przetestowaliśmy masę hostingów i pomożemy wybrać najlepszą opcję.

Hosting pod Divi

Znalezienie idealnego hostingu pod Divi w Polsce wcale nie należy do prostych zadań. Niemniej jednak, na rynku jest dostępna propozycja, która powinna nas ucieszyć. Łączy ona w sobie wszystkie elementy hostingu pod Divi, skutkiem czego, spełni ona wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. O jakim hostingu mowa? Odpowiedź na to pytanie w dalszej części naszej publikacji!

Co powinien posiadać hosting dla Divi

Zacznijmy od tego, jakie warunki powinien spełniać idealny hosting pod Divi. Jeśli chodzi o konkrety, mowa o specjalnym, automatycznym hostingu pod Wordpress z obsługą znanego i cenionego motywu Divi od Elegant Themes. Na jego podstawie tworzy się często nie tylko jedną, lecz kilkanaście stron internetowych. Skutkiem tego, dostęp do odpowiedniego hostingu w tym zakresie jest niezwykle ważny, ponieważ gdybyśmy musieli kupować, instalować ręcznie i dodawać ręcznie wszystkie niezbędne elementy, całość zajęłaby nam zdecydowanie za dużo czasu. Hostingi pod Divi za granicą na dzień dzisiejszy są już właściwie standardem. Specjalnie przygotowana oferta uwzględnia nie tylko automatyczną instalację skryptu Wordpress.

TOP 5 hostingów Divi w Polsce

Testowaliśmy hostingi własne, klientów. Doszliśmy nawet do wniosku że są 3 serwerownie, które nie powinno brać się nigdy pod uwagę. To najbardziej rozpoznawalne marki na polskim rynku. Ok, ale skupmy się na tych hostingach, które wg nas są najlepsze:

 

 1.Cyber Folks (dawniej linuxpl)

Specjalna oferta przygotowana pod posiadaczy stron na WP. Lite speed i inne ficzery przygotowane pod WP zapewniają szybkość w działaniu strony www. Możesz zamówić bezpłatnie wersję do testów na 14 dni!

Skorzystaj z kodu rabatowego na -10%: 6HZO-U89N-E3JA

Strona www

2.MyDevil

Jedna z lepszych serwerowni z którą mieliśmy przyjemność współpracować. UPrawidłowe ustawienie serwera sprawia, że strony na WP z Divi działają przyzwoicie osiągając wysokie wyniki w pagespeed. Wszystko zależy także od optymalizacji naszego serwisu.

kod: G6HG5MWKJE otrzymasz 20% zniżki na zakupiony serwer.

Strona www

3.Kylos

Budżetowy serwer, z najtańszą opcją na wykup serwera. Od niej zaczynaliśmy swoją przygodę z stawianiem stron na WP. Mamy wrażenie że po spadku wydajności, kylos z powrotem zainwestował w jednostki i wrócili na dobry tor. A strony nabrały z powrotem prędkości. Najtańsza oferta w zestawieniu.

Strona www

4.Hitme VPS

Teoretycznie najmocniejsza maszyna w zestawieniu z względu na to, że cały serwer jest nasz. Nie dzielimy go z innymi klientami serwerowni przez co mamy do dyspozycji całą maszynę. Jesli mam być szczery, to nie zawsze bywało szybciej niż w Cyberfolku czy mydevil. Wielu klientów jest bardzo zadowlonych, ale są też tacy których migrowaliśmy na zwykłe serwery.

Strona www

5.Nazwa

Tak, dobrze czytacie. Nazwa niegdyś znienawidzona firma przez ze mnie. Wordpress ani Presty nie szło spokojnie zainstalować. Polityka firmy ostro się zmieniła i obecnie mamy nawet solidne maszyny z dobry wsparciem, ale i cena. Mieliśmy przyjemność testować Cloud Wordpress PRO (najdroższa wersja za 400zł pierwszy rok) i nie możemy złego słowa powiedzieć. Wszystko działało przyzwoicie. Jeśli dodamy do tego serwer z TOP3 popularności w Polsce. Możemy także spać spokojnie, nie martwiąc się że serwerownia zniknie bez słowa.

Strona www

Kod rabatowy (-20%): gq78-2979-9464


 

Kto w Polsce dostarczy nam Divi z licencją na start?

Warto spojrzeć na ofertę, którą proponuje nam dziś marka Cyber Folks. Nie każdemu ta nazwa może mówić dużo, niemniej jednak jest to hosting, który wcześniej był tworzony pod marką LinuxPL, co powinno zdecydowanie odświeżyć pamięć szczególnie starym wyjadaczom skryptu. Łącząc te marki w jedną, możemy od razu stwierdzić, że jest to firma godna naszego zaufania, która dodatkowo wychodzi z ofertą, której potrzebujemy właśnie pod Divi. Wybierając dedykowany hosting Divi od Cyber Folks nie musimy się martwić o nic, ponieważ cały proces instalacji jest oczywiście automatyczny dzięki instalatorowi. Patrząc na powyższe elementy, na dzień dzisiejszy nie ma w Polsce lepszej oferty pod Divi. Owszem, możemy szukać hostingów za granicą, jednak poziom korzyści wynikający ze współpracy z Polską marką jest zdecydowanie większy.