Szukasz taniego serwera ftp do 100zł dla swojej strony firmowej/wizytowej? Jako agencja z kilkuletnim doświadczeniem podpowiemy jakie serwery proponujemy swoim klientom, aby nie obciążyć kieszeni naszego klienta.

Serwery ftp hostingi

Serwery ftp tzw. hostingi potrzebne są nam do hostowania plików naszych stron internetowych lub poczty email. Każdy hosting różni się od siebie parametrami i nazwijmy „mocą” maszyny. Często twórcy stron internetowych stawiają nam witryny na zbyt mocnych i drogich maszynach. Co zrobić gdy mamy prostą stronę a rachunek 300-400zł rocznie? Zmienić serwer na równie dobry, ale w niższej cenie. Pamiętaj, że jak wszędzie w cenie wliczona jest również opłata za „markę”. im bardziej znana firma tym cena większa. Najczęściej strony firmowe są stawiane na Wordpress, więc warto sprawdzić firmy które wspierają właśnie ten CMS.

Migracja na tani serwer ftp

Zanim rozpoczniesz migrację na tani serwer ftp, musisz wybrać odpowiednią firmę. My działamy na rynku już od 2015 roku i poznaliśmy wiele firm hostingowych. Możesz bezpłatnie skorzystać z naszego doświadczenia. Na co zwrócić uwagę przy migracji? Na pewno na:

  • Pojemność GB, czy nasza strona i poczta zmieści się serwerze
  • Darmowy certyfikat SSL w cenie hostingu
  • Darmowa migracja
  • Jasne warunki przedłużenia umowy w której cena nie wzrośnie po roku o 300% czy więcej procent
  • Liczba lat na rynku
  • Wsparcie dla Wordpress

Ranking TOP5 Tanich serwerów FTP do 100zł

Serwer small

Serwery small.pl to osobna marka firmy ADMIN.NET.PL S.C., która jest właścicielem znanej i cenionej przez developerów marki mydevil.net. Small powstał specjalnie dla małych stron i sklepów online. W cenie 100zł/rok mamy nawet 10GB i bez limitu skrzynki email, SSL i wiele innych. Z naszym kodem otrzymasz dodatkowe 20% zniżki na zakup serwera. Cena po roku nie ulega zmianie.

Skopiuj kod: G6HG5MWKJE otrzymasz 20% zniżki na zakupiony serwer.

link small.pl

Serwer do 100zł hitme

Kolejną hostingownią jest hitme.pl  tu również znajdziemy darmowy certyfikat SSL, 10GB pojemności i certyfikat SSL. Przyznajemy isę także, że nasza strona 2beecomers jest hostowana u nich. Cena za hosting z litespeed i LsCache jest zacna jak na 99zł (10GB). Przedłużenie również po roku wynosi 100zł na czas pisania tego artykułu.

Link hitme.pl

Tani serwer nazwa

Nazwa znalazła się w tym zestawieniu tylko dlatego, że jest jedną z największych firm hostingowych w Polsce. Wieloletnia tradycja i uznanie.  Niestety w 100zł na pierwszy rok nie dostaniemy SSL, ale mamy za to 100GB pojemności. Również cena po roku wzrasta. Największym plusem jest na pewno to że firma nie zniknie nagle z rynku, tutaj płacimy za markę i bezpieczeństwo.

Z naszym kodem otrzymasz dodatkowy rabat 20% na zakup serwera: em27-3698-3573

Link: nazwa pl

Hosting do 100zł lh

Tu mamy owocowe pakiety od LH. Cena przy zakupie 50zł i po odnowieniu w kolejnych latach 100zł. W pakiecie „orange” mamy 5GB, darmowy certyfikat i migrację. Nie mamy doświadczenia z współpracy z firmą lh, jednak wśród znajomych z branży często przewija się właśnie firma LH.

Link lh.pl

Tani serwer Wordpress do 100zł

Polecana przez nas firma Cyber folks dla posiadaczy stron opartych o wordpress (pisaliśmy tutaj o serwerach dla WP jaki serwer wybrać dla wordpress lub woccommerce czy inny CMS.

Posiada szybkie dyski NVME, darmowy certyfikat SSL, sprawny support, wsparcie dla Wordpressa. Cena za pierwszy rok wynosi 99zł, ale niestety po roku będziemy płacić już 199zł. Mimo wszystko uważam że to jedne z najlepszych rozwiązań dla naszej strony www.

Dodatkowo z naszym kodem możesz urwać jeszcze 10% zniżki 6HZO-U89N-E3JA

link: Cyber Folks

Hosting tani serwer do 100zł – podsumowanie

Z całej powyższej piątki jaki serwer do 100zł wybrałbym osobiście small.pl lub cyber folks jeśli nie jest straszna nam kwota przedłużenia 199zł w kolejnych latach. Musisz pamiętać, aby sprawdzić wagę swojej strony i wagę skrzynek email. To wszystko na pewno wykona dla Ciebie firma hostingowa. Gdybyś chciał/a zlecić mi migrację to wtedy wyszło by około 100zł za stronę www. Sprawdzę i dobiorą odpowiednią konfigurację pod Twoje potrzeby. Jeśli masz jakieś pytania napisz w wiadomości email podanej w kontakcie lub w komentarzu.